Aranżacja ściany z telewizorem

Czy też nudzi was patrzenie na telewizor zawieszony na pustej ścianie? Uważam, że tak być nie musi i również bardzo łatwo ciekawie zaaranżować miejsce i ścianę dookoła telewizora. To telewizor powinien komponować się z aranżacją salonu, a nie być jedynym elementem zdobiącym pokój.

Kancelaria rozwody Warszawa
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Stawiając na aranżację salonu skupiając się na ścianie z telewizorem, pozwala na minimalistyczne podejście do części wypoczynkowej. Kancelaria rozwody Warszawa Jest kilka naprawdę fajnych pomysłów na udaną aranżację części z telewizorem.

Jednym z ciekawiej wyglądających pomysłów jest z pewnością galeria ścienna. Udekorowanie ściany za telewizorem obrazami pozwoli na idealne wkomponowanie się telewizora w ścianę, odsuwając sam telewizor na drugi plan, co tak naprawdę było naszym założeniem.

Kolejnym z ciekawszych pomysłów jest pomalowanie ściany na czarno, co pozwoli ukryć telewizor. Czarną ścianę można połączyć również z poprzednim pomysłem jakim są obrazy, które ciekawie dopełnią aranżację i skupią na sobie uwagę pozostawiając telewizor na drugim planie.

Innym jeszcze rozwiązaniem może być zabudowa, która pomoże nam nie tylko ciekawie zaaranżować przestrzeń, ale również i uporządkować książki oraz inne przedmioty. Można wykonać zabudowę na wymiar, dzięki której jeszcze dokładniej można wykorzystać przestrzeń.

Zamiast zabudowy, zastosować możemy również półki, które są również ciekawym rozwiązanie, a jednocześnie tańszym niż zabudowa na wymiar. Sądzę, że takie aranżacje też wyglądają ciekawie.

Dosyć często wykorzystywany pomysłem i również bardzo ładnym jest umiejscowienie telewizora na komodzie. Stosując to rozwiązanie również możemy postawić na oryginalność wybierając nietypowe komody, a dodatkowo przyozdabiając ją kwiatami, bądź też innymi dodatkami.

Sądzę również, że okładzina może ciekawie przyozdobić ścianę za telewizorem i pomysłów  nią związanych może być naprawdę sporo. Można wybrać materiał imitujący drewno, które z pewnością idealnie będą komponować się z białymi meblami w salonie, jak i inne wzory imitujące na przykład beton. Sądzę, że w minimalistycznym salonie takie okładziny sprawdza się idealnie dodając niepowtarzalnego stylu. Aby stworzyć luksusowe wnętrze możemy wybrać miękkie okładziny. Alternatywą dla okładziny mogą być również tapety i fototapety, które od zawsze są ciekawym sposobem na udekorowanie ścian z telewizorem w domowym salonie.

Jeszcze jednym pomysłem, który mogę wam polecić jeśli chodzi o wykończenia wnętrz salonowej ściany z telewizorem jest płyta K-G. Odpowiednio zaplanowana i stworzona realizacja z wykorzystaniem płyt da nam z pewnością ciekawie wyglądające wnętrze salonu.

Uważam, że planując aranżację wnętrza swojego salonu przedstawione tutaj porady mogą się wam przydać. Jeśli masz swoje ciekawe rozwiązania, to również możesz się z nami nimi podzielić, z pewnością jest jeszcze wiele innych ciekawych pomysłów na udekorowanie miejsca na telewizor.

Podobne wpisy